Gokkasten, live casino en sport

Westace

Eén account voor het casino, de live tafels en sportwedden, met een welkomstpakket tot €15.000 en betalingen in euro of crypto.

Welkomstpakket tot €15.000
Storten vanaf €10
Live chat 24/7
Westace - main content

Westace is een online casino met een eigen sportweddenschappenplatform. Met één account speel je gokkasten, jackpots en tafelspellen, schuif je aan bij live tafels met echte dealers en wed je op voetbal, paardenraces of esports. Je speelt in euro of met crypto.

Bij de eerste storting kiezen nieuwe spelers een welkomstaanbod. Voor het casino is dat een pakket van 400% tot €15.000 met 400 gratis spins, verspreid over vier stortingen. Wie vooral wedt, neemt 100% tot €100 voor sport. Beide beginnen bij €20.

Westace in het kort

AanbodOnline casino, live casino, sportweddenschappen, paardenraces, esports, virtuele sporten
ValutaEuro (EUR) en 11 cryptomunten
Welkomstpakket casino400% tot €15.000 + 400 gratis spins over vier stortingen, vanaf €20
Welkomstbonus sport100% tot €100, vanaf €20
StortenVanaf €10 (Bitcoin vanaf €30), tot €5.000 per storting
OpnemenVanaf €10, tot €5.000 per opname
Verwerking opnameBinnen 3 werkdagen
VIP-programma25 niveaus in 5 statussen
Extra'sCoins, Shop, uitdagingen, toernooien, Wheel of Fortune
KlantenserviceLive chat en e-mail, 24/7, meertalig
MobielVia de browser, zonder app
Minimumleeftijd18 jaar

Wat Westace biedt aan spelers in Nederland

Bij Westace staan casino en sport onder één dak. Je logt één keer in en gebruikt hetzelfde saldo voor slots, live tafels en weddenschappen. Storten, bonussen en opnemen gaan in euro. Liever crypto? Dan kun je onder meer met Bitcoin, Ethereum of USDT betalen.

De site bestaat uit een paar onderdelen:

  • Casino – gokkasten, jackpotspellen, tafel- en kaartspellen, instant games en arcade games.
  • Live casino – roulette, blackjack, baccarat, poker en spelshows met echte dealers.
  • Sport – wedden voor en tijdens de wedstrijd, paardenraces, esports en virtuele sporten.
  • Promoties – casinobonussen, sportbonussen en speciale acties zoals toernooien en uitdagingen.
  • VIP en Shop – 25 VIP-niveaus en Coins die je inwisselt voor bonusgeld, gratis spins en free bets.

Westace in zes punten

Pakket over vier stortingen

Samen 400% tot €15.000 en 400 gratis spins, elke storting vanaf €20.

Groot sportprogramma

Meer dan 50.000 live evenementen per maand, plus paardenraces en draf.

Cashback tot 25%

Wekelijks op het live casino en dagelijks op casinospellen vanaf VIP-niveau 11.

Euro en crypto

Storten kan vanaf €10, met kaart, Revolut, bankoverschrijving of een van 11 cryptomunten.

Opname binnen 3 werkdagen

De financiële afdeling verwerkt verzoeken op werkdagen van 06:00 tot 17:00 uur GMT.

Altijd bereikbaar

Meertalige klantenservice via live chat en e-mail, dag en nacht.

Gokkasten, jackpots en live casino bij Westace

De spellen komen van veel verschillende ontwikkelaars: gevestigde studio's, kleine nichemakers en nieuwe namen. Favorieten zet je in een persoonlijke lijst, zodat je ze snel terugvindt.

Gokkasten

Slots vormen het grootste deel van de bibliotheek. De thema's lopen van tv-series en feestdagen tot geschiedenis. Je komt bonusfuncties tegen als gratis spins, respins en prijzenraden, en symbolen zoals wandelende en vermenigvuldigende wilds. De meeste gokkasten hebben vijf bij drie of drie bij drie rollen, een deel heeft een afwijkende indeling.

Jackpotspellen

De jackpotsectie heeft vaste jackpots, prijzenpotten die over een netwerk worden gedeeld en progressieve jackpots die groeien met elke inzet. Met bonusgeld kun je jackpotslots niet spelen.

Tafelspellen en instant games

Blackjack, roulette en andere klassiekers staan ook in een digitale versie klaar, waarbij een random number generator de uitkomst bepaalt. Daarnaast zijn er instant games, kaartspellen en arcade games.

Live casino

In het live casino delen getrainde dealers in realtime aan echte tafels, op de computer en op mobiel. Roulette heeft een Europese en een Amerikaanse versie en zelfs een variant met een voetbalthema. Baccarat staat naast dobbelspellen, en poker speel je als casino hold'em of in varianten uit India. Blackjack heeft veel tafels, met verschillende limieten en hosts die ook in andere talen dan Engels spelen. Spelshows naar bekende tv-formats maken het aanbod compleet.

Sommige spelaanbieders sluiten landen uit. NetEnt-spellen zijn in een reeks landen niet beschikbaar, maar Nederland hoort daar niet bij. De Universal Monsters-slots (Dracula, Creature from the Black Lagoon en The Invisible Man) zijn maar in een beperkt aantal landen speelbaar, waaronder Nederland.

Populaire spellen bij Westace

Spelaanbieders bij Westace

3 Oaks Gaming
3 Oaks Gaming
Amusnet
Amusnet
AvatarUX
AvatarUX
Aviator
Aviator
BGaming
BGaming
Belatra
Belatra
Betsoft
Betsoft
CQ9 Gaming
CQ9 Gaming
EVOPLAY
EVOPLAY
Endorphina
Endorphina
Evolution
Evolution
Evoplay
Evoplay
Hacksaw Gaming
Hacksaw Gaming
Microgaming
Microgaming
NetEnt
NetEnt
Novomatic
Novomatic
Onlyplay
Onlyplay
Play'n GO
Play'n GO
Playson
Playson
Popok Gaming
Popok Gaming
Pragmatic Play
Pragmatic Play
Relax Gaming
Relax Gaming
Slotmill
Slotmill
Slotopia
Slotopia
SmartSoft
SmartSoft
Spribe
Spribe
Thunderkick
Thunderkick
Winfinity
Winfinity
Yggdrasil
Yggdrasil

Sportweddenschappen bij Westace

Het sportgedeelte van Westace telt meer dan 50.000 live evenementen per maand. Voetbal, American football, Formule 1 en boksen staan er, maar ook volleybal, tafeltennis en lacrosse. Kleine competities krijgen evenveel markten als de grote toernooien.

  • Live wedden – onder LIVE staan alle lopende wedstrijden, met odds die steeds worden bijgewerkt.
  • Paardenraces – races en drafsport van banen over de hele wereld. Combinaties als Trixie en Yankee maakt het wedformulier zelf aan.
  • Esports – onder meer League of Legends, Counter-Strike 2, Dota 2 en Valorant, ook live.
  • Virtuele sporten – gesimuleerde wedstrijden, de hele dag door.

Odds staan standaard als decimale notering, maar je kunt ook fractioneel of Amerikaans kiezen. Met Bet Builder stel je zelf een weddenschap samen en met Cash Out sluit je een weddenschap eerder af. Bij wedstrijden met het teken 2 goals payout wordt een voetbalweddenschap op winst vóór de aftrap al uitbetaald zodra jouw team twee doelpunten voorstaat. Een combinatie van drie of meer selecties met een notering van minimaal 1,40 levert bij winst tot 100% extra op.

Westace bonussen in het kort

De promoties zijn verdeeld over casino, sport en speciale acties, en van elke stortingsbonus bestaat ook een cryptoversie. De vaste aanbiedingen:

BonusWat je krijgtMinimale storting
Welkomstpakket casino400% tot €15.000 + 400 gratis spins over vier stortingen€20
Welkomstbonus sport100% tot €100€20
Crypto welkomstpakket casino400% tot 20.000 USDT + 400 gratis spins100 USDT
Wekelijks herladen casino (ma–do)70 gratis spins€20
Weekend herlaadbonus casino (vr–zo)50% tot €500 + 70 gratis spins€20, met spins vanaf €50
Wekelijkse herlaadbonus sport (ma–do)60% tot €600€20
Weekend herlaadbonus sport (vr–zo)55% tot €500€20
Cashback sport10% van het weekverlies, tot €500–
Live cashback25% tot €200, voor VIP-niveau 11–25–

Een casinobonus speel je binnen 10 dagen rond, een sportbonus binnen 30 dagen. Zolang een casinobonus actief is, mag je maximaal €100 per keer inzetten.

Registreren en inloggen bij Westace

Om met echt geld te spelen heb je een account nodig. Je registreert onder je eigen naam en bent minimaal 18 jaar. Er mag één account zijn per persoon, huishouden, telefoonnummer, e-mailadres en IP-adres. Een extra account wordt gesloten en de winst erop vervalt.

Daarna log je in met je login of gebruikersnaam en je wachtwoord, op de computer en op je telefoon. Voor een opname, of al eerder, kan Westace om een identiteitsbewijs, een adresbewijs en een bewijs van je betaalmethode vragen.

Storten en opnemen bij Westace

De kassa werkt in euro. Storten kan vanaf €10, met Bitcoin vanaf €30. Je opname gaat naar je kaart, bankrekening, Revolut, Skrill, Mifinity of een cryptowallet.

MethodeStortenOpnemen
Kaart€10 – €2.000€10 – €3.000
Bankoverschrijving€10 – €5.000€10 – €5.000
Revolut€10 – €5.000€10 – €5.000
Mifinity€10 – €2.500€10 – €2.500
Skrill–€10 – €5.000
Bancontact€10 – €2.000–
CBC en KBC€10 – €5.000–
Bitcoin€30 – €5.000€60 – €5.000
Andere crypto (USDT, USDC, Ethereum, Litecoin en meer)€10 – €5.000€20 – €5.000

De financiële afdeling behandelt een opnameverzoek binnen 3 werkdagen, van maandag tot en met vrijdag tussen 06:00 en 17:00 uur GMT. Via een e-wallet heb je het geld daarna snel. Een kaartbetaling duurt wat langer, omdat de bank die nog verwerkt.

Betaalmethoden bij Westace

American Express
American Express
Apple Pay
Apple Pay
AstroPay
AstroPay
Bancontact
Bancontact
Bank Transfer
Bank Transfer
Bitcoin
Bitcoin
Blik
Blik
Ethereum
Ethereum
Google Pay
Google Pay
IRIS
IRIS
Interac
Interac
Jeton
Jeton
Klarna
Klarna
Litecoin
Litecoin
Maestro
Maestro
Mastercard
Mastercard
Mifinity
Mifinity
MuchBetter
MuchBetter
Neosurf
Neosurf
Neteller
Neteller
PIX
PIX
PayPal
PayPal
Paysafecard
Paysafecard
Przelewy24
Przelewy24
Revolut
Revolut
SEPA
SEPA
Skrill
Skrill
Sofort
Sofort
Tether
Tether
Trustly
Trustly
Visa
Visa
Viva Wallet
Viva Wallet
iDEAL
iDEAL

VIP-programma, Coins en Shop

Het VIP-programma van Westace heeft 25 niveaus in vijf statussen: Leer, Silver, Goud, Saffier en Robijn. Je klimt door punten te sparen met spelen, en met elke status gaat de maandelijkse opnamelimiet omhoog, van €5.000 tot €20.000 bij Robijn. Vanaf Goud (niveau 11) krijg je persoonlijke aanbiedingen en een eigen VIP-manager, dagelijkse cashback van 1% tot 15% op casinospellen en 25% live cashback.

Los daarvan spaar je Coins. Je krijgt 1 Coin per €10 die je in het casino inzet en 5% van elke storting, en daarnaast Coins voor uitdagingen en toernooien. In de Shop wissel je ze in voor bonusgeld, gratis spins en free bets. Bij het Wheel of Fortune levert elke €100 inzet op casinospellen een draai op, met een maximum van drie per dag. Elke draai wint iets: geld, bonusgeld of gratis spins.

Westace op mobiel

Westace draait in de browser van je telefoon of tablet, dus een app downloaden is niet nodig. Ook het live casino werkt op de mobiele site. Je gebruikt hetzelfde account en saldo als op de computer.

Is Westace betrouwbaar? Veiligheid en eerlijk spel

In de voorwaarden en het beleid van Westace staat onder meer:

  • Versleuteling – de spellen lopen via een beveiligd netwerk dat gevoelige gegevens versleutelt.
  • Random number generator – een RNG bepaalt de uitkomst van de casinospellen.
  • Gescheiden spelersgeld – het geld van spelers staat op aparte bankrekeningen, los van het geld van het bedrijf.
  • Anti-witwasbeleid – Westace volgt de vijfde AML-richtlijn en controleert klanten volgens de KYC-regels.
  • Klachten – wat de klantenservice niet meteen oplost, stuur je naar [email protected]. De uitkomst volgt binnen 10 dagen.

Alle regels staan in de algemene voorwaarden van Westace, versie 1.12 van 19 augustus 2026. Bij verschillen tussen vertalingen geldt de Engelse tekst.

Klantenservice van Westace

De klantenservice is dag en nacht bereikbaar via live chat en per e-mail op [email protected], in meerdere talen. Vragen over persoonsgegevens gaan naar de functionaris voor gegevensbescherming op [email protected].

Verantwoord spelen bij Westace

Westace laat alleen spelers van 18 jaar en ouder toe. Wil je een pauze, dan sluit de klantenservice je account op verzoek een tijdje af. Voor zelfuitsluiting mail je naar [email protected], waarna het account zo snel mogelijk dichtgaat. Bij gokproblemen kun je terecht bij GamCare, Gamblers Anonymous en Gambling Therapy.

Pluspunten & Om rekening mee te houden

Pluspunten

  • Eén account voor casino, live casino en sport
  • Een cryptoversie van elke stortingsbonus
  • Shop, uitdagingen en Wheel of Fortune voor extra beloningen
  • Persoonlijke VIP-manager vanaf de status Goud
  • Vroege uitbetaling bij twee doelpunten voorsprong

Om rekening mee te houden

  • Casinobonussen moet je binnen 10 dagen rondspelen
  • Maximaal €100 per inzet met een actieve casinobonus
  • Stortingen via Neteller of Skrill tellen niet voor bonussen
  • Per opname maximaal €5.000
  • Geen aparte app, alleen de mobiele site

Veelgestelde vragen over Westace

Is Westace betrouwbaar?

Westace versleutelt gevoelige gegevens, laat de casinospellen draaien op een random number generator en bewaart het geld van spelers op aparte bankrekeningen. Daarnaast controleert het casino identiteit en herkomst van geld volgens de anti-witwasregels, en een klacht krijgt binnen 10 dagen een uitkomst.

Wat is de welkomstbonus van Westace?

Voor het casino 400% tot €15.000 en 400 gratis spins, verdeeld over de eerste vier stortingen vanaf €20 en met een inzetvereiste van 20x. Voor sport is er 100% tot €100 met een inzetvereiste van 6x.

Hoe snel betaalt Westace uit?

Een opnameverzoek wordt binnen 3 werkdagen verwerkt, op werkdagen tussen 06:00 en 17:00 uur GMT. Daarna gaat een uitbetaling naar een e-wallet snel; naar een kaart duurt het langer door de verwerking bij de bank.

Welke betaalmethoden heeft Westace?

Storten kan met kaart, bankoverschrijving, Revolut, Mifinity, Bancontact, CBC, KBC en 11 cryptomunten, vanaf €10. Voor opnames komt daar Skrill bij.

Heeft Westace een app?

Een app downloaden is niet nodig. Westace werkt in de browser van je telefoon of tablet, met hetzelfde account als op de computer.

Hoe bereik je de klantenservice van Westace?

Via live chat, 24 uur per dag en zeven dagen per week, of per e-mail op [email protected].

Bijgewerkt 2026-10-22